Na horách vás zima bude bavit!

Často zatracovaná zima je oblíbeným ročním obdobím milovníků zimních sportů. Za kvalitním lyžováním či snowboardingem přitom není třeba jezdit daleko do zahraniční – mnoho pěkných míst s kvalitním zázemím a službami najdete přímo v českých horách. Jednou z takových lokalit jsou bezesporu Albrechtice v Jizerských horách. Báječnou dovolenou je zde možné strávit v Penzionu Sally, který leží v centru této klidné horské vísky.

První měsíce nového roku si můžete užít na rozmanitých sjezdovkách Tanvaldského Špičáku, které mají celkovou délku šest kilometrů a uspokojí začátečníky i zběhlé lyžaře. Nejbližší vlek se nachází pouhých 200 metrů od penzionu. O kousek dál je pak možné nasednout na čtyřsedačkovou lanovku přímo na Tanvaldský Špičák.

Krajina okolo Albrechtic zároveň dokonale vyvrací domněnku, že hory jsou v zimě vhodným rekreačním cílem pouze pro lyžaře či snowboardisty. Nelyžařům totiž Albrechticko nabízí spoustu příležitostí k atraktivním procházkám po okolí včetně malebných vyhlídek z rozhleden Špičák, Černá Studnice a Štěpánka. Vynechat by nikdo neměl ani návštěvu bývalé přehrady Desná, která se po protržení v roce 1916 zapsala do českých dějin jako největší katastrofa svého druhu. Stačí se jen teple obléct a vyrazit!

Ať už jste příznivci zimních sportů, nebo pěší turistiky, Penzion Sally Vám nabízí ubytování v jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích již od 450 korun za noc. Samozřejmostí je plně vybavený bar a wifi připojení k internetu zdarma.

Přijeďte se radovat ze zimy a užívat si přírody do Jizerských hor. Rádi Vás přivítáme v přátelském prostředí horského Penzionu Sally. Těšíme se na Vás!

Odemykání finančních příležitostí v roce 2023: Vydělávejte peníze z pohodlí domova

Ve stále se vyvíjejícím prostředí roku 2023 se hledání alternativních zdrojů příjmu stále aktuálnější než kdy předtím.

Jak se starat o své mentální zdraví a kondici?

Každodenní práce, stres z běžného života nebo aktuální trable, vás mohou vyřadit z běžného provozu a vy se můžete cítit bez nálady, nebo mít různé zdravotní problémy.

7 tipů, jak se vyhnout závislosti na online kasinu

Online hazardní hry jsou stále populárnější. Není to první rok, kdy se místní obyvatelé museli potýkat s problémem blokových řetězců a sebeizolace.