Na horách vás zima bude bavit!

Často zatracovaná zima je oblíbeným ročním obdobím milovníků zimních sportů. Za kvalitním lyžováním či snowboardingem přitom není třeba jezdit daleko do zahraniční – mnoho pěkných míst s kvalitním zázemím a službami najdete přímo v českých horách. Jednou z takových lokalit jsou bezesporu Albrechtice v Jizerských horách. Báječnou dovolenou je zde možné strávit v Penzionu Sally, který leží v centru této klidné horské vísky.

První měsíce nového roku si můžete užít na rozmanitých sjezdovkách Tanvaldského Špičáku, které mají celkovou délku šest kilometrů a uspokojí začátečníky i zběhlé lyžaře. Nejbližší vlek se nachází pouhých 200 metrů od penzionu. O kousek dál je pak možné nasednout na čtyřsedačkovou lanovku přímo na Tanvaldský Špičák.

Krajina okolo Albrechtic zároveň dokonale vyvrací domněnku, že hory jsou v zimě vhodným rekreačním cílem pouze pro lyžaře či snowboardisty. Nelyžařům totiž Albrechticko nabízí spoustu příležitostí k atraktivním procházkám po okolí včetně malebných vyhlídek z rozhleden Špičák, Černá Studnice a Štěpánka. Vynechat by nikdo neměl ani návštěvu bývalé přehrady Desná, která se po protržení v roce 1916 zapsala do českých dějin jako největší katastrofa svého druhu. Stačí se jen teple obléct a vyrazit!

Ať už jste příznivci zimních sportů, nebo pěší turistiky, Penzion Sally Vám nabízí ubytování v jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích již od 450 korun za noc. Samozřejmostí je plně vybavený bar a wifi připojení k internetu zdarma.

Přijeďte se radovat ze zimy a užívat si přírody do Jizerských hor. Rádi Vás přivítáme v přátelském prostředí horského Penzionu Sally. Těšíme se na Vás!

Zažeňte jarní nudu s AI nebo RTbet casino

Jaro je tu a s ním má mnoho lidí příval nové energie.

Hrajete si rádi? A znáte nomini?

Kdo si hraje, nezlobí je jedna z vět, které zná v naší české kotlině snad každý.

Jak získat vysněnou práci v Moravě: Komplexní průvodce

Moravský trh práce je rozmanitý a plný příležitostí.